BIO DAKTYNELLA z najbardziej prestiżową nagrodę rynku spożywczego!

BIO DAKTYNELLA z Certyfikatem DOBRY PRODUKT 2018.

Zarząd OrganicHouse Pani Ilona OLEK i Agnieszka PIETRZAK odebrały wczoraj najbardziej prestiżową nagrodę rynku spożywczego: Certyfikat DOBRY PRODUKT 2018. Certyfikat otrzymała BIO DAKTYNELLA krem na bazie świeżych daktyli MEDJOOL + kokos.

Nie udało by się stworzyć takiego smaku bez ekologicznych świeżych daktyli MEDJOOL i wielkiego zaangażowania całego teamu OrganicHouse – tak można podsumować dwa lata pracy na produktem.

Jeżeli ktoś jeszcze nie próbował to informujemy że BIO DAKTYNELLA to wyśmienicie smakujący niskokaloryczny krem bazie świeżych daktyli z kokosem . Najwyższej jakości składniki dają pewność, że DAKTYNELLA jest zdrowa, słodka i świetnie smakuje, pomimo że do produkcji nie używamy cukru, słodzików, soli i oleju palmowego. Powstaje z EKO składników, a to znaczy, że jest wolna od pestycydów i GMO. Cały proces produkcyjny odbywa się ręcznie. Pomysł, produkcja i firma są polskie. Produkowana jest wersja classic oraz wersje smakowe z malinami, czarną porzeczką, jabłkiem i orzechami.

Kluczem zdrowego i dobrego smaku są najwyższej jakości składniki. BIO DAKTYNELLA – jest zdrowa, słodka i świetnie smakuje… gotowa do spożycia prosto ze słoika, świetnie smakuje z pieczywem, naleśnikami, płatkami, orzechami, jogurtem, owocami na zimno i ciepło. DAKTYNELLA jest w 100% naturalna. Produkowana BEZ konserwantów, barwników, utwardzaczy i emulgatorów. BEZ dodatku cukru, słodzików, soli i oleju palmowego. Produkt bezglutenowy. Polecana również dla Vegan.

Dzięki dobrym składnikom i wolnej pasteryzacji możną ją przechowywać ponad rok.

BIO DAKTYNELLA dostępna w dobrych sklepach na terenie całej Polski i w naszym sklepie firmowym www.zdrowedaktyle.pl

Smacznego.. ENJOY