BIO DAKTYNELLA wyróżniona certyfikatem Dobry Produkt 2018

Miło nam poinformować że BIO DAKTYNELLA
ekologiczny krem na bazie świeżych daktyli z kokosem
otrzymała prestiżowe wyróżnienie

„Certyfikat Dobry Produkt 2018”
w kategorii „produkt wysokiej jakości”.

Kluczem zdrowego i dobrego smaku są najwyższej jakości składniki. BIO DAKTYNELLA – jest zdrowa, słodka i świetnie smakuje… gotowa do spożycia prosto ze słoika, świetnie smakuje z pieczywem, naleśnikami, płatkami, orzechami, jogurtem, owocami na zimno i ciepło. DAKTYNELLA jest w 100% naturalna. Produkowana BEZ konserwantów, barwników, utwardzaczy i emulgatorów. BEZ dodatku cukru, słodzików, soli i oleju palmowego. Polecana również dla Vegan.

Krem DAKTYNELLA powstaje z 4 składników. Szlachetne odmiany świeżych daktyli BIO z Izraela: Medjool, Halawi, Zahidi; kokos BIO , gorzkie kakao BIO o obniżonej zawartości tłuszczu, nierafinowany olej kokosowy BIO z miąższu kokosa tłoczony na zimno. Produkt pasteryzowany.

DAKTYNELLA to wyśmienicie smakujący niskokaloryczny krem dla całej rodziny. Najwyższej jakości składniki dają pewność, że DAKTYNELLA jest zdrowa, słodka i świetnie smakuje, pomimo że do produkcji nie używamy cukru, słodzików, soli i oleju palmowego. Powstaje z 4 EKO składników, a to znaczy, że jest wolna od pestycydów i GMO. Cały proces produkcyjny odbywa się ręcznie. Pomysł, produkcja i firma są polskie. Produkowane są też wersje smakowe z malinami, porzeczką, truskawką, jabłkiem, bananem i orzechami.

 

Jubileuszowa XI edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu odbędzie się 5-6 listopada w Hotelu Sheraton w Warszawie.” http://www.dlahandlu.pl/dobryprodukt/

***

 

Dziękujemy za wybranie DAKTYNELLI 🙂 www.zdrowedaktyle.pl