BIONELKI powstają ze świeżych owoców MEDJOOL BIO!

BIONELKI to świetna alternatywa na szybką, zdrową i energetyczną przekąskę.  Małe, pocięte kawałki zmielonego świeżego daktyla, obtoczone kokosem, migdałami, sezamem czekoladą lub liofilizowanymi owocami są poręczne w przechowywaniu i smakują lepiej niż nie jeden baton.

BIONELKI produkowane są na zimno z najwyższej jakości składników i nie potrzebują konserwacji. Dodatkowo brak obróbki cieplnej, zachowuje w BIONELKACH wiele BIO aktywnych witamin i minerałów.

BIONELKI są w 100% naturalne produkowane  BEZ konserwantów, barwników, utwardzaczy i emulgatorów.  BEZ dodatku cukru, słodzików i soli. Produkt ekologiczny wysokiej jakości. Produkt bezglutenowy. Polecany również dla vegan.

 

 

Składniki: W zależności od wersji smakowej: Świeże daktyle odmiany MEDJOOL BIO (80-90%) + owoce liofilizowane (BIO malina, BIO jabłko ), BIO sezam, BIO wiórki kokosowe, BIO migdały, BIO kakao o obniżonej  zawartości tłuszczu, BIO nierafinowany olej kokosowy z miąższu kokosa tłoczony na zimno . Produkt przygotowany ręcznie, bez podgrzewania.