ECOORGANICA

Dziękujemy wszystkim za bardzo miłe spotkania i rozmowy podczas targów ECOORGANICA , z tego co widzieliśmy to smak zaskakiwał nawet tych co jedzą dużo daktyli czesto nieswiadomych ze świeży daktyl może być tak delikatnie miękki i tak duży – a tak właśnie smakuje świeży daktyl odmiany MEDJOOL,

Mamy nadzieję że świeże daktyle marki FRESH DATES Medjool, staną się codziennym zdrowym dodatkiem w Państwa pożywieniu .

Świeże daktyle FRESH DATES MEDJOOL są już dostępne w wielu dobrych sklepach na terenie całej Polski a po tych targach kolejni dystrybutorzy zdecydowali sie na wprowadzenie ich do swojej oferty i krąg sklepów stacjonarnych gdzie można kupić świeże daktyle FRESH DATES Medjool znów się powiekszy.

Pytajcie w swoich ulubionych sklepach, szukajcie ZIELONYCH etykiet FRESH DATES MEDJOOL – to jedyne świeże daktyle z 100%gwarancją organicznej/naturalnej jakości zapakowane w specjalne opakowanie fresh food.

Zawsze też można skorzystać z oferty sklepu promocyjnego marki FRESH DATES www.zdrowedaktyle.pl – co tydzień nowe promocje.