BIONELKI – nowa alternatywa na zdrową i energetyczną przekąskę!

BIONELKI to świetna alternatywa na szybką, zdrową i energetyczną przekąskę. Smakują lepiej niż niejeden baton i są poręczne w przechowywaniu. Zawsze kiedy najdzie Was ochota na coś słodkiego…. pomyśl, BIONELKI. W szkole, pracy, na spacerze, w samochodzie i na rowerze,  miej pod ręką BIONELKI!  Produkujemy je BEZ dodatku cukru, słodzików i soli, BEZ konserwantów, barwników, utwardzaczy i emulgatorów.  To prawdziwie naturalny i ekologiczny produkt wysokiej jakości.

BIONELKI to małe, pocięte kawałki zmielonego świeżego daktyla, obtoczone owocami, kokosem czy migdałami są poręczne w przechowywaniu i smakują lepiej niż nie jeden baton. Kluczem zdrowego i dobrego smaku są najwyższej jakości składniki. Brak obróbki cieplnej, zachowuje w BIONELKACH wiele BIO aktywnych witamin i minerałów. Tylko w świeżych daktylach MEDJOOL – z których głównie powstają BIONELKI – jest 15 naturalnych witamin i minerałów [np. potasu jest 696 mg/100g)

Skład: szlachetna odmiana świeżych daktyli z Izraela Medjool bio (80-90%), i w zależności od smaku: liofilizowane owoce: malina, jabłko*, migdały*, cynamon*, aromaty naturalne z malin lub migdałów*, gorzkie kakao o obniżonej zawartości tłuszczu*, nierafinowany olej kokosowy z miąższu kokosa tłoczony na zimno* . Produkty przygotowane ręcznie, bez podgrzewania. (*składniki pochodzące z upraw ekologicznych).

BIONELKI są w 100% naturalne: BEZ konserwantów, barwników, utwardzaczy i emulgatorów.  BEZ dodatku cukru, słodzików i soli. Produkt ekologiczny wysokiej jakości. Produkt bezglutenowy. Polecany również dla vegan.

Produkcja: Polska.

Certyfikacja BIO/EKO: AGRO BIO TEST PL-EKO-07-17903

Magazynowanie opakowań zamkniętych: zamknięte opakowanie najlepiej przechowywać w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu. W warunkach handlowych – przechowywać w temperaturze pokojowej. Uwaga: liofilizowane owoce (szczególnie malina) bez względu na miejsce przechowywania z czasem mogą tracić kolor, bez wpływu na smak i wartości odżywcze.

Data przydatności do spożycia: Najlepiej spożyć przed upływem 6 miesięcy od daty produkcji. 6 miesięcy to minimalny termin.

***

BIONELKI to nowość targów NATURA FOOD 2018 a już za chwilę dostępne u naszych dystrybutorów i tym samym będą do kupienia w dobrych sklepach ekologicznych i mniejszych sieciowych na terenie całej Polski. Już teraz – zapraszamy do sklepu firmowego www.zdrowedaktyle.pl gdzie pierwsza  partia została przeznaczona do tego kanału sprzedaży.