NOWOŚĆ na rynku – Masa Daktylowa ze świeżych daktyli – 100% BIO

Zapomnij o białym cukrze DZIŚ już możesz jeść słodko i zdrowo. Zupełna NOWOŚĆ na rynku – Masa Daktylowa ze świeżych daktyli – 100% BIO

Zrób sobie zdrową daktylową nutellę…do masy daktylowej dodaj mleka, orzechów, kakao, zmiksuj to razem i gotowe.

Masa daktylowa FRESH DATES powstaje z 3 odmian świeżych miękkich daktyli, które po wypestkowaniu są prasowane i zapakowane w opakowanie próżniowe. Aby zachować naturalne witaminy i minerały cały proces odbywa się mechanicznie na zimno.

Masa daktylowa FRESH DATES to potężne źródło naturalnego błonnika (8,8g w 100g) i węglowodanów złożonych (65,10 w 100g), naturalnych przeciwutleniaczy, związków fenolowych, salicylanów, łatwo przyswajalnych witamin A, B1, B2,B3, B6, B9, K oraz minerałów: potasu, fosforu, żelaza, magnezu i cynku.

Do czego można wykorzystać masę daktylową FRESH DATES oprócz nutelli daktylowej?

Idealnie nadaje się jako główny składnik batonów, kulek energetycznych, ciast i deserów ale również jako dodatek do płatków śniadaniowych, różnego rodzaju wypieków w tym chleba i słodkich bułek. W 100% zastępuje cukier a smak jest porywający. Smaczny dodatek do fondue, deserów, słodyczy, sorbetów, przekąsek i kanapek. Wyśmienicie smakuje na surowo.

Masa daktylowa nie rozpuszcza się w temp. 200-220ºC i nie jest wchłaniana do ciasta. Dzięki tej właściwości można używać 50% mniej produktu i uzyskać te same bogate, wyśmienite rezultaty.

Teraz w promocyjnej cenie..tylko do wielkiego piątku: https://www.zdrowedaktyle.pl/pl/p/Masa-daktylowa-FRESH-DATES-ze-swiezych-daktyli-100-BIO-500gram/40

 

Ulotka Masa daktylowa FRESH DATES 100% BIO