Nowości w kategorii BIO SUPERFOOD!

Już za chwilę wprowadzamy kolejne zdrowe nowości w kategorii BIO SUPERFOOD. To produkty najwyżej jakości, które powstały z czystych, organicznych i certyfikowanych składników!

Jako pierwsza pojawi się super smaczna „DAKTYLOWA” czyli masa ze sprasowanych świeżych daktyli medjool BIO 100%, bez żadnych dodatków czy też mieszania innych odmian daktyli. To prawdziwy hit, 100% najlepszej jakości świeże daktyle MEDJOOL BIO, wypestkowane i sprasowane, zapakowane próżniowo. Takie zamknięte opakowanie bez obaw, możemy trzymać ponad dwa lata. DAKTYLOWA rewelacyjnie smakuje na surowo, ale też jest idealnym dodatkiem do ciast, lodów, mieszanek śniadaniowych i innych naturalnie słodkich przekąsek które sami wymyślimy! DAKTYLOWA jest super smaczna i naturalnie słodka, bez żadnych dodatków. Zawiera wszystkie naturalnie powstałe witaminy i minerały zawarte w świeżych daktylach medjool BIO.

Będą również paczkowane BIO orzechy, BIO migdały, BIO wiórki kokosowe, rewelacyjna gorzka BIO czekolada bez mleka (wege) w pastylkach z firmy LUBECA (70% najwyższej jakości kakao), super smaczne gorzkie BIO kakao, BIO owoce liofilizowane jako chrupka przekąska, a także BIO ZAKWASY JURAJSKIE czyli rewelacyjne, zdrowe probiotyki z soku z kiszonej kapusty i buraków na bazie wody jurajskiej.

Wszystko gwarantowane najwyższą jakością BIO – OrganicHouse.