Prawdziwie EKOLOGICZNY zdrowy catering.

Już niedługo Ekologiczne Świeże Daktyle MEDJOOL BIO w ofercie FitBite Catering. Zamówienia będzie można składać za pośrednictwem dedykowanego portalu internetowego http://www.fitbitecatering.pl/

FitBite Catering rozpoczyna produkcję oraz dostawę posiłków dietetycznych. FitBite to dzieło Szefów Kuchni, dbających o szczegóły serwowanych potraw. Każdy kęs to kulinarna podróż, a przy tym troska o zdrowie. Opracowywane receptury to sprawdzony  sposób na wymarzoną sylwetkę i świetne samopoczucie.

Jak mówi właściciel Jarosław Fugiel „połączyliśmy radość z gotowania, życiowe hobby i profesjonalizm, opanowaliśmy sztukę wydobywania prozdrowotnych właściwości żywności. Pomocne w tworzeniu okazało się też wieloletnie doświadczenie w renomowanych europejskich restauracjach, kuchniach dietetycznych i współpraca z ekspertami ds żywności. Nie stosujemy konserwantów, ani żywności przetworzonej. Ulepszaczem smaku jest nasze doświadczenie i serce do gotowania. Każdy półprodukt tworzymy od podstaw. Wierzymy, że droga na skróty to nie zawsze droga do celu. Diety przygotowujemy każdego dnia, bazując tylko na świeżych surowcach, najlepszej jakości. Kompozycja produktów jest ważna, tak samo jak właściwy sposób ich przygotowywania. Staramy się zachowywać pierwotny potencjał każdego składnika diety, dlatego nie smażymy lecz gotujemy, pieczemy oraz gotujemy w niskich temperaturach i na parze”