Wspieramy Triathlonistów CALISIA

Nasza firma OrganicHouse stała się partnerem CALISIA Triathlon 2019 i będzie ZDROWO wspierać wszystkich zawodników.

Każdy z zawodników będzie mógł osobiście przekonać się jak smakują Świeże Daktyle MEDJOOL BIO. Jak mówią zawodowcy – wystarczy kilka ŚWIEŻYCH daktylI MEDJOOL BIO dziennie, aby poczuć dobrą energię i dostarczyć do organizmu niezbędną dawkę potasu, błonnika i 15 naturalnych witamin i minerałów – więcej organichouse.eu/zdroweowoce/. 

Od lat Świeże Daktyle MEDJOOL BIO są wykorzystywane w diecie zawodowych sportowców a teraz są już dostępne dla każdego. Osoby na dietach również odchudzających, dzieci i młodzież, a także diabetycy, osoby starsze chcąc zachować energie i zdrowie MOGĄ jeść ŚWIEŻE daktyle codziennie.

 

„…Jedną z pierwszych imprez triathlonowych w Polsce była impreza w Kaliszu. Po 18 latach nieobecności na mapie zawodów triathlonowych w Polsce, Kalisz powraca! Zapraszamy do gościnnego Kalisza aby poznać to miasto i wziąć udział w sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie. 

Triathlon Kalisz to rozbudowane pakiety startowe, bogata strefa finiszera oraz dopingująca atmosfera miejskiej imprezy. Podsumowanie sezonu w Kaliszu to impreza dla całej rodziny. Duathlon i bieg dla dzieci, strefa expo i strefa finiszera, gdzie zapraszamy z całymi rodzinami. Warto przyjechać do Kalisza i wystartować w nowej odsłonie historycznej imprezy…”.

Impreza odbędzie się 01.09.2019 w Kaliszu, Stadion Miejski, Wał Matejki 2, 62-800 Kalisz

 

***

Co takiego jest w Świeżych Daktylach Medjool BIO, że są nazywane ZDROWE i są tak ważne dla naszego organizmu?