BARHI BIO – Jak co roku świat czeka na ten moment! NAPISZCIE DO NAS, który smak BARHI Was zaskoczył?

Miłe szaleństwo 🙂 . Złoto kupimy w wielu miejscach my mamy ŚWIEŻE złoto z Izraela… ŚWIETNIE że polubiliście EKOLOGICZNE  Daktyle BARHI – tak jak reszta świata. Jak co roku świat czeka na ten moment, który trwa tylko kilka tygodni, bo to oficjalne rozpoczęcie nowego sezonu daktylowego.

Jak odróżnić EKOLOGICZNE BARHI od BARHI nieekologicznego czyli mówiąc krótko z pestycydami?
Załączamy foto wskazówki (poniżej). Od razu dodamy, że jako jedyni sprowadzamy bezpośrednio z Izraela do Polski ekologiczne ŚWIEŻE DAKTYLE BARHI.

Pamiętajcie: świeże daktyle BARHI dojrzewają po zerwaniu nawet w lodówce, nasze zostały zerwane w zeszłym tygodniu – najpóźniej pod koniec września zmienią kolor, wagę i smak…dopiero wtedy w smaku i zapachu zaczną przypominać daktyle, bo dziś smakują inaczej… NAPISZCIE DO NAS , który smak BARHI Was zaskoczył – bok@organichouse.eu, najciekawsze opisy, fotki: nagrodzimy DAKTYNELLĄ – krem daktylowy ze świeżych daktyli MEDJOOL BIO – gratis!!!

JAK SMAKUJE EKOLOGICZNY BARHI ?
Świeże daktyle Barhi na etapie dojrzewania KHALAB są delikatnie słodkie (czym bliżej pestki tym słodsze), chrupiące, charakteryzują się lekko wytrawnym ale oryginalnym smakiem. Dopiero po dwóch, trzech tygodniach kolor się zmieni w ciemno żółtobrązowy, owoc stanie się soczysty i cięższy, smak miodowy, słodki – to normalny etap dojrzewania nazwany RUTAB (na tym etapie BARHI zaczyna pachnieć i smakować jak daktyl) . Ostatni etap dojrzewania to TAMAR – kolor ciemno brązowy, lekko suchy, popękana skórka, daktyl staje się lżejszy a smak…. zaskakuje po raz trzeci 🙂 …cukierki karmelowe?!

Tylko Ekologiczne Świeże Daktyle BARHI są czyste i wolne od pestycydów i innych chemicznych zanieczyszczeń. Odmiana Barhi ma najwięcej dobrze przyswajalnego żelaza 1,28g/100g i potasu 609mg/100g.

Jak wyglądają EKOLOGICZNE BARH I?
Nasze opakowanie jest kartonowe w kolorze brązowym, etykieta z kodem i opisem po polsku – biała, a w środku żółte daktyle – Ekologiczne Świeże Daktyle BARHI z Izraela – czyste i wolne od pestycydów i innych chemicznych zanieczyszczeń itd….

GDZIE KUPIĆ:
Spóźnialskich, którzy nie zdążyli skorzystać z przedsprzedaży zapraszamy do sklepu www.zdrowedaktyle.pl…. to już naprawdę ostatnie sztuki, bo ilość zamówień w tym roku nas zaskoczyła. Następna dostawa dopiero – sierpień 2018.  Można też szukać w ponad 300 sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski do których wysłaliśmy EKOLOGICZNE BARHI – uwaga: ekologiczne BARHI muszą mieć na opakowaniu oznaczenie certyfikacji UE – nasz numer to: PL-EKO-O7-17903

 

 

———————————————————————————————————————————

 

Ulotka informacyjna dla miłośników EKO BARHI.

www.zdrowedaktyle.pl

© OrganicHouse 2017. Wszystkie opisy i zdjęcia podlegają ochronie autorskiej.
Można je powielać i udostępniać tylko z podaniem źródła.