Od 1 stycznia jesteśmy członkiem „EKOLOGIA POLSKA”

Wzmacniamy naszą EKOLOGIĘ. Od 1 stycznia jesteśmy członkiem Stowarzyszenia „EKOLOGIA POLSKA

Pewnie i Wiarygodnie. Wszystko EKOLOGICZNE od teraz nasze działania będą wzmocnione mocną grupą POLSKIEJ EKOLOGII.

„Uchwałą Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych “Polska Ekologia” z dnia 22.12.2017 na podstawie złożonej deklaracji, przyjęto Państwa do stowarzyszenia jako członka zwyczajnego. Członkostwo rozpoczyna się z dniem 1 stycznia 2018r.”

„Stowarzyszenie Polska Ekologia  powstało w 2006 roku i skupia producentów, którzy podjęli produkcję żywności z surowców ekologicznych z przekonaniem, że produkty te są bardziej wartościowe dla człowieka. Żywność konwencjonalna i żywność ekologiczna, to dzisiaj dwa różne światy! Stowarzyszenie Ekologia Polska skupia ludzi, którzy żyją w świecie żywności ekologicznej”

***

Nie zwalniamy tempa, cały czas sumiennie pracujemy, aby produkty pod marką OrganicHouse były w 100% naturalnie ekologiczne a przy tym zdrowe, smaczne i w przystępnej cenie.

Nasze produkty kupicie w dobrych sklepach stacjonarnych na terenie całej Polski, Czech i Słowacji. A jak nie znajdujecie ich w Swoich ulubionych sklepach (warto zapytać czy dany sklep nie jest zainteresowany wprowadzeniem ich do swojego sklepu) to zapraszamy do naszego sklepu firmowego: Kupuj bez pestycydów, ekologicznie..https://www.zdrowedaktyle.pl/