Interesujesz się zdrowym odżywianiem? odWAŻ SIĘ!

OrganicHouse i Świeże daktyle MEDJOOL BIO zapraszają na najważniejszą w tym roku cykliczną konferencję poświęconą przedstawieniu i uporządkowaniu aktualnego stanu wiedzy z zakresu dietetyki, żywienia i zdrowia opartej na dowodach naukowych – Wrocław 24.02.2018.

Konferencja organizowana jest przez Panią prof. DOROTA WAŚKO – CZOPNIK  dr hab. n. med. lekarza, specjalistkę chorób wewnętrznych, gastroenterologa, dietetyka, autorkę ponad stu publikacji medycznych i książek z zakresu gastroenterologii, dietetyki i żywienia, doradca do spraw żywienia i dietetyki w sporcie. Pani prof. DOROTA WAŚKO – CZOPNIK jest autorką artykułów w czasopismach sportowych, konsultantem dietetycznym w Triathlon Club Wrocław oraz Centrum Treningowo-Dietetycznego EVOLUTION, wykładowcą licznych konferencji medycznych, gastroenterologicznych, dietetycznych oraz dotyczącej żywienia sportowców. Na co dzień pracuje jako adiunkt w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Jako lekarz, gastroenterolog i dietetyk zdaje sobie sprawę jak ważne w życiu człowieka jest zdrowe i zrównoważone odżywianie, a tym bardziej u osób zajmujących się aktywnie sportem.

Jednak najważniejsze jest to że Pacjenta traktuje indywidualnie, z uwzględnieniem potrzeb i ewentualnych problemów zdrowotnych oraz aktywności fizycznej (zwłaszcza zaburzenia metaboliczne, w tym insulinooporość, hipoglikemia reaktywna, choroba Hashimoto, nietolerancje pokarmowe) oraz zaspokojenia potrzeb organizmu na podstawowe makroskładniki pokarmowe w sposób jak najbardziej naturalny, opierając się na produktach ogólnodostępnych i nieprzetworzonych.

ZDROWIE A WSPÓŁCZESNE PUŁAPKI DIETETYCZNE

Konferencja poświęcona przedstawieniu i uporządkowaniu aktualnego stanu wiedzy z zakresu dietetyki, żywienia i zdrowia opartej na dowodach naukowych. Adresatami tegorocznej konferencji są dietetycy, studenci, lekarze, a także pracownicy naukowo – dydaktyczni oraz wszystkie osoby zainteresowane przedstawioną tematyką.

Zaproszeni prelegenci to eksperci w swoich dziedzinach, na co dzień zajmujący się tematyką zdrowia i żywności. Przedstawione zagadnienia są silnie związane z problematyką naszych czasów – choroby metaboliczne, autoimmunizacja, oczyszczanie organizmu czy probiotyki, to w chwili obecnej największe problemy zdrowotne społeczeństwa, wokół których narasta wiele sprzecznych informacji.

A więc zanim wpadniesz w pułapkę dietetyczną przyjdź i posłuchaj. http://odwazsie.edu.pl/

 

 

OrganicHouse oferujący Świeże daktyle MEDJOOL BIO są stałym partnerem tego wydarzenia!

Na stoisku partnerskim podczas konferencji będzie można spróbować i porozmawiać na temat prozdrowotnych właściwości EKOLOGICZNYCH świeżych daktyli MEDJOOL i być może najzdrowszego kremu daktylowego bez dodatku cukru, słodzików, konserwantów i emulgatorów DAKTYNELLI.

Zapraszamy!!!