Masa daktylowa FRESH DATES ze świeżych daktyli – 100% BIO-Organic.

Już za chwilę w sprzedaży kolejna nowość na rynku polskim! Masa daktylowa FRESH DATES ze świeżych daktyli – 100% BIO-Organic.

Masa daktylowa w 100% ekologiczna i naturalna bez żadnych dodatków i konserwantów, bez śladowych ilości glutenu, bez GMO i alergenów. Zrobiona z trzech odmian świeżych, miękkich daktyli: Medjool (50%), Zahidi (30%) i Halawy (20%).

Masa Daktylowa FRESH DATES powstaje z wypestkowanych i sprasowanych świeżych, miękkich daktyli po czym pakowana jest próżniowo, w taki sposób może być przechowywana nawet dwa lata. Cały proces odbywa się mechanicznie na zimno.

Do czego można wykorzystać masę daktylową FRESH DATES?
Piernik a może mazurek z nadzieniem z masy daktylowej z orzechami? Pasuje idealnie ale nie tylko do tego! Świetnie nadaje się jako główny składnik batonów, kulek energetycznych, ciast i deserów ale również jako dodatek do płatków śniadaniowych, różnego rodzaju wypieków w tym chleba i słodkich bułek. Smaczny dodatek do shake-ów, fondue, deserów, słodyczy, sorbetów, lodów, przekąsek i kanapek. Wyśmienicie smakuje na surowo z różnymi ziarnami i orzechami.

W 100% zastępuje cukier i inne słodziki a smak jest porywający, wręcz genialny 🙂.
https://www.zdrowedaktyle.pl/…/Masa-daktylowa-FRESH-DATE…/40

 

masa1

masa2