Polacy tak jak reszta świata, polubili EKOLOGICZNE ŚWIEŻE DAKTYLE BARHII

EKOLOGICZNE Świeże Daktyle BARHI na gałązkach już w drodze z IZRAELA do POLSKI. Przyjmowanie zamówień na ekologiczne BARHI zostało zakończone.

W stosunku do zeszłego roku, ilość zamówień jest tak duża że przeszła nasze oczekiwania. Dziękujemy . Jednoznacznie możemy potwierdzić, że Polacy tak jak reszta świata, polubili EKOLOGICZNE ŚWIEŻE DAKTYLE BARHI, ale również NAJZDROWSZE daktyle na świecie EKOLOGICZNE daktyle MEDJOOL.

Jesteśmy podmiotem, który jest odpowiedzialny za wprowadzanie ekologicznych BARHI czyli produktów z spoza UE na teren UE. Ekologiczne daktyle BARHI po przylocie do Polski czekają na liczne ale wymagane prawem kontrole: celną, sanitarną i jakości EKO – trochę to potrwa, ale warto czekać gdyż mają Państwo gwarancje otrzymania produktów najwyższej jakości EKO.

Wszystkie zamówienia złożone do 24.08 zostaną zrealizowane w pierwszej kolejności już w przyszłym tygodniu. Tylko nie wielka cześć została przewidziana do sprzedaży detalicznej, która rozpocznie się po zrealizowaniu wcześniejszych zamówień.

Oczywiście EKOLOGICZNE świeże daktyle BARHII smakują na surowo ale można z nimi zrobić kilka kulinarnych cudów np. Sos karmelowy Barhi – mrożone cukierki toffi https://www.zdrowedaktyle.pl/pl/n/10