Wystartuj z OrganicHouse, mamy 5 bezpłatnych zaproszeń!

Najlepsza impreza triathlonowa w Polsce /Calisia Triathlon 2023 już 27 sierpnia.

Już po raz 5, czyli od początku reaktywacji, wspieramy tę najstarszą, największą i być może najlepiej zorganizowaną imprezę triathlonową dla sportowców indywidulanych a także całych rodzin triathlonowych w Polsce – Calisia Triathlon. W tym roku organizatorzy przewidują, że w imprezie weźmie udział ponad 600 osób!

Strona organizatora: https://www.triathlonkalisz.pl/

UWAGA!
Dla chętnych, którzy chcieli by wziąć udział w zawodach, mamy 5 bezpłatnych zaproszeń (można wybrać dowolny dystans triathlonowy).
Aby zupełnie bezpłatnie otrzymać bilet wstępu/udziału, należy na naszym profilu sklepu firmowego FB (https://www.facebook.com/zdrowedaktyle) polubić post informujący o tej imprezie oraz napisać odpowiedź: Dlaczego lubię ekologiczne świeże daktyle MEDJOOL BIO?
Taki screenem z polubieniem posta i swoją odpowiedzią wraz z podaniem danych kontaktowych (imię i nazwisko, adres zam. tel. email) oraz zgodą na upublicznienie danych (tylko na potrzeby tej imprezy sportowej) tj.: imienia, nazwiska, miasta zam. oraz zdjęcia podczas imprezy – należy przesłać na adres email: bok@organichouse.eu , w tytule wiadomości należy wpisać ZGŁOSZENIE TRIATHLON 2023

Pierwsze pięć osób (liczy się data przesłania emaila), które w pełni wywiąże się z tego zadania otrzyma możliwość zupełnie BEZPŁATNEGO wzięcia udziału jako pełnoprawny zawodnik. Konkurs trwa do 20 sierpnia lub do wyczerpania miejsc. Lista uczestników, która otrzyma zaproszenie zostanie upubliczniona na stronie

 

***

Calisia Triathlon to sportowe wydarzenia dla wszystkich. W tym roku planowane są następujące dystanse:

  • Triathlon 28,5km – 1/8 dystansu
  • Triathlon 56,5km – 1/4 dystansu
  • Triathlon 56,5km – 1/4 dystansu Sztafety
  • a także dystanse, sztafety i biegi dla dzieci

W pakietach startowych, każdy z uczestników otrzyma to co mamy najlepsze: Paczkę BIONELEK czyli zdrową przekąskę na bazie świeżych daktyli MEDJOOL BIO z kokosem lub migdałami lub paczkę SMILE – wyselekcjonowane świeże daktyle MEDJOOL BIO bez pestki. Wszystko BIO, czyste, zdrowe i energetyczne. Nasze produkty, to naturalne źródła zdrowej energii i minerałów w tym najwięcej potasu! (ponad 690 mg/100g).

OrganicHouse – producent
OrganicHouse.pl – sklep z żywnością organiczną