NATURA FOOD 2019

Po BIO EXPO czas na NATURA FOOD 2019. Zapraszamy w terminie 18 – 20 października 2019 roku. 358 wystawców z całego świata i OrganicHouse – numer stoiska: B5

W terminie 18-20.10.2019 r. w Łodzi odbędzie się najważniejsze i największe wydarzenie branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej – XII edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VIII edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.

 

OrganicHouse to Polska, rodzinna firma. Bezpośredni importer i producent BIO żywności na bazie świeżych daktyli (linia: ZDROWEDAKTYLE, DAKTYNELLA, BIONELKI). Najzdrowsza odmiana świeżych daktyli na świecie z Izraela #medjool od #OrganicHouse. Wszystko CZYSTE ekologiczne: PL-EKO-07-17903 /BEZ pestycydów, konserwantów i GMO. Wszystkie produkty BIO pochodzą certyfikowanych organicznych plantacji, gdzie uprawia się owoce przy użyciu bogatego kompostu organicznego bez użycia nawozów sztucznych i pestycydów. Oferujemy produkty pod własną marką jak również pod marką Klienta.