Zdrowe DAKTYLE na WAKACJACH – konkurs gdzie KAŻDY wygrywa!

Świeże Daktyle MEDJOOL BIO to zdrowa przekąska i możesz zabrać je ze sobą do pracy i na wakacje. Podziel się z nami fotografią gdzie TY zabierasz ze sobą świeże daktyle MEDJOOL BIO i ciesz się nowym smakiem DAKTYNELLI.

 

Zdrowe DAKTYLE na WAKACJACH – konkurs gdzie KAŻDY wygrywa!

Zasady:

  1. Zrób DOWOLNY zakup w sklepie  www.zdrowedaktyle.pl
  2. Udostępni ten post.
  3. Zrób ZDJĘCIE – tam gdzie zabierasz ze sobą świeże daktyle MEDJOOL BIO
  4. Opublikuj zdjęcie na swojej stronie FB lub istagramie i KONIECZNIE prześli nam link do tej wiadomości.

 

KAŻDA osoba, która prawidłowo wypełni zadania w konkursie otrzyma od nas zupełnie ZA DARMO nowość: DAKTYNELLA – krem daktylowy ze świeżych daktyli (gramatura 280 g)

Nie ma ograniczeń ilościowych na jednego uczestnika/uczestniczkę – każdy nowy zakup + nowa fotka/tki = DAKTYNELLA

Konkurs trwa i obejmuje zakupy zrobione od 29.06 do 30.07. Nagrody będą wysyłane na nasz koszt od 01.08 za pośrednictwem „paczki w ruchu” (W uwagach podczas zamówienia prosimy podać informacje do którego punktu „paczka w ruchu” mamy wysłać nagrodę).

 

***

EKOLOGICZNE Świeże Daktyle MEDJOOL są wolne od pestycydów i GMO. Na tą odmianę jako jedyni w Polsce posiadamy certyfikat UE rolnictwa ekologicznego wystawiony przez Polska instytucje Agro Bio Test PL-EKO-07).

UWAGA!!! DAKTYLE określane mianem „NATURALNE” bez certyfikatu EKO, zawierają pestycydy, są modyfikowane genetycznie, często konserwowane i suszone przy użyciu silnych środków chemicznych.

Dla Klientów detalicznych codziennie nowe promocje – www.zdrowedaktyle.pl dla hurtowni i producentów dobre warunki współpracy www.organichouse.eu

Bezpośredni import/podmiot odpowiedzialny za wprowadzenie produktu na teren UE:
OrganicHouse Sp. z o.o. (Certyfikat rolnictwa ekologicznego spoza UE PL-EKO-07-17903).